Yellow Spots, Fit Fat, Voodoo Allen koncertek júniusban


KAMASZFESZTIVÁL – Csillagház | kamaszfesztival.hu
Esély Budapest Alapítvány Gyermek és Ifjúsági Tábora | Tata, Fáklya u. 4. | eselybudapest.hu/tata
2012.06.02. szombat
15:00-15:45 Kék Halál – IT punk performansz | reverbnation.com/kekhalal
16:00-16:45 K.O.C. – alter-punk | reverbnation.com/kidsofcracatau
17:00-18:00 KözTerület – dallamos punk | myspace.com/kozterulet
19:00-19:45 Fit Fat vetítéssel, főzéssel – gasztroszörf  | fitfat.hu
20:30-22:00 KontrolAlter – alter | kontrolalter.hu

IV. POKOLI PULI PAJTÁSAI PARÁDÉ | facebook.com/events/294172974005591
Fészek Klub | Budapest, Kertész u. 36. | feszek-muveszklub.hu
2012.06.07. csütörtök 20:00 | 600 Ft
20:00- The Crooked – motörhead-psycho | thecrooked.hu
21:00- The Ködmöns – háztáji psycho | thekodmons.hu
22:00- Psychorror – koporsód a nagybőgő | t7.hu/wc3-psychorror
23:00- Voodoo Allen – a régi leckék felidézése | voodooallen.hu
Szövegközi kép 6

Rock’n’roll bisztró | Szekszárd, Széchenyi u. 18. | rockandrollbistro.hu
2012.06.08. péntek 18:00 | Ingyenes!
Spiritus Noister – hangköltészeti performance| fidelio.hu/tema/spiritus-noister
Tudósok – radikális jazz  | drmarias.hu
kb 23:00-tól Yellow Spots – belezős rakkendroll | yellowspots.hu
Szövegközi kép 7

A38 – tetőterasz | Budapest, Petőfi híd budai hídfő | a38.hu
2012.06.14. csütörtök 19:00 | 500 Ft
19:20-20:00 Fit Fat – gasztroszörf | fitfat.hu
20:20-22:00 Psycho Mutants – western psycho sanzon | psychomutants.com
Fit Mutants

Egy nemrégiben megjelent interjú velem a Spots kapcsán az Antroposon: http://www.antropos.hu/index.php?id=6363

…és hogy milyen is egy igazi szocreál gasztroszörf hangulat? Íme: http://youtu.be/1NxtIJiZSjo